Jak wybrać kredyt gotówkowy – ranking luty 2019

Porównanie kredytów wbrew pozorom nie jest takie proste. Aby zdecydować jaką ofertę chcemy wykupić, powinniśmy bardzo dobrze porównać wszystkie czynniki wpływające na ostateczną wartość takiego kredytu. Z tego powodu jeżeli nie mamy zbyt dużego doświadczenia w tym temacie, warto zdecydować się na skorzystanie z poniższego rankingu kredytów w lutym 2019 roku. Dzięki temu dowiecie się Państwo, jaka oferta będzie dla Państwa najbardziej korzystna.

Podczas porównywania kredytów gotówkowych wzięliśmy pod uwagę spłatę kredytu gotówkowego w maksymalnie 48 miesięcy, a także maksymalna wysokość takiego kredytu gotówkowego może wynosić do 20 000 złotych. Czynniki, jakie wzięliśmy pod uwagę podczas porównania takich kredytów gotówkowych to między innymi wysokość prowizji, jak również oprocentowanie.

Zdecydowanie najbardziej korzystną ofertę przedstawia Alior Bank, ponieważ prowizja w tym przypadku wynosi 0%. Jest to bardzo duże ułatwienie dla klientów, ponieważ powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że to właśnie od wysokości prowizji zależy w dużej mierze koszt całkowity takiego kredytu gotówkowego.

Drugie miejsce w naszym rankingu zajmuje propozycja banku Santander. Warto także zwrócić uwagę na tą ofertę. Choć w tym przypadku prowizja wynosi 1,99%, oprocentowanie jest znacznie niższe.

Trzecia i ostatnia propozycja to oferta Citi Handlowy, która także posiada atrakcyjne oprocentowanie, jednak nieco wyższą prowizję (6%).

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz