Skąd wziąć szybko pieniądze na zakup nowego sprzętu fotograficznego?

W dzisiejszych czasach fotografia stała się bardzo popularnym hobby. Wiele osób chętnie się nią zajmuje i zainwestowało w sprzęt fotograficzny, który umożliwia im rozwijanie swojego talentu. Jednakże, aby być w stanie robić dobrej jakości zdjęcia, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Czasami, kiedy chcemy wymienić lub ulepszyć nasz sprzęt, może pojawić się problem z brakiem odpowiedniej ilości pieniędzy. (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Biorąc pod uwagę rzeczywistą roczną stopę procentową, na podstawie najbardziej reprezentatywnych przykładów sporządziłem poniższy ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Możemy ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 2 000 PLN nawet do 200 000 PLN. RRSO wynosi tylko 13,22%. Okres kredytowania jest bardzo długi i może trwać nawet 7 lat. Możemy uzyskać (więcej…)

Droższe kody zdrapki w PKO

Przyglądając się taryfom prowizji i opłat dotyczących produktów bankowych, można zauważyć jak podniosły się koszty za niektóre usługi, w tym w banku PKO. Duże znaczenie ma tutaj bez wątpienia wprowadzony podatek bankowy, który wszedł w życie od pierwszego lutego bieżącego roku.

Bank PKO wprowadził wiele opłat, których dotychczas nie było, bądź też koszty były niższe. Przykładem mogą być tutaj karty (więcej…)

Gdy brakuje gotówki

W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się sytuacje, w których posiadana przez nas ilość gotówki okazać może się niewystarczającą. Nieważne czy potrzebujemy pieniędzy na podstawowe potrzeby, dodatkowe zakupy czy też realizację swoich planów i marzeń, zastanawiamy się w takiej sytuacji, skąd je wziąć.

Najprostszym i jednocześnie najszybszym rozwiązaniem jest pożyczenie tych pieniędzy. Warto jednak podchodzić (więcej…)