Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki na naprawę dachu, a do wypłaty jeszcze daleko, może warto pomyśleć o kredycie gotówkowym.
Do wyboru jest wiele ofert bankowych. Dziś przedstawię ranking kredytów gotówkowych, które cieszą się największą popularnością.
Przy kredycie na kwotę np. 4000 zł, przy rozłożeniu na 36 rat, klienci polecają szczególnie pożyczkę 5% z gwarancją z Alior Banku, gdzie właśnie oprocentowanie wynosi 5%, ponadto bank oferuje minimum formalności i szybką wypłatę pieniędzy.

Drugie miejsce zajmuje Deutsche Bank. Rata miesięczna wynosi
120 zł, ponadto prowizja jest bardzo mała, wynosi raptem 0,5%.
Klienci polecają ten kredyt za minimum formalności. Bank nie wymaga też zaświadczenia o zarobkach.

Trzecie miejsce w rankingu klientów zajmuje kredyt oferowany przez Eurobank, z oprocentowaniem 0% oraz RRSO na poziomie 6,48%. Eurobank, nawet przy małych kwotach kredytów, daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, czyli przerwy w spłacie.
Eurobank wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu oraz wysokości dochodów.

Co może być pewnym zaskoczeniem, 4 miejsce w rankingu zajmuje T-mobile usługi bankowe. Klient nie płaci opłaty przygotowawczej, co jest dużym plusem. T-mobile usługi bankowe akceptuje różne źródła dochodu nawet w sytuacji, gdy klient pracuje na umowę-zlecenie.

Ostatnie miejsce przypada BGŻ PNB Paribas. Oferta proponowana przez bank jest taka sama dla nowych, jak i starych klientów. Oprocentowanie jest stosunkowo niskie, na poziomie 4,90%, przy 2,99% prowizji. Jednak mały minus BGŻ PNB Paribas otrzymuje za dosyć dużą ilość formalności.

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz